About Us

To enrich and share life...

We appreciate that it is really important to have an enjoyable, peaceful and relaxing vacation on your holiday.

Paradise Apart, which has been serving you for fifteen years, chose the best location for you to have an active, relaxing and peaceful holiday with a wonderful, romantic sunset and view. As Paradise Apart our aim is to make our vacationists share the cultural&artistic facilities and lively atmosphere in our
hotel.

When you stay in Paradise Apart you feel yourself staying in the center of Bodrum and you can enjoy all the facilities. Youcan stay either in our hotel room or in self catering aparts with kitchen. Our aparts are large, comfortable and well furnished.

In Paradise Apart, there are 18 aparts with a swimming pool view, a room, snack bar, a wide rooftop, a 24 hours open reservation desk. The place where our swimming pool is very convinent to relax and to have a drink before you have a magnificant night in
Bodrum.

 

mİSYON & VİZYON

Yeni Değerler Oluşturan Bir Misyon

Faaliyet gösterdiği Otelcilik sektörleründe, uluslararası standartlarda verdiği hizmet ve sunduğumuz müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, rekabetçi büyüme politikası ile şirketi, sektörü ve Türkiye ekonomisi için öncü olabilmek

Fark Oluşturan Bir Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ülke çapında ve uluslararası alanda farklılıklar yaratarak uzun vadeli başarılar ve kalıcı üstünlükler ile "Lider Şirket" olmak...

Sınırsız Hizmet Anlayışının Oluşturduğu Değerler

Müşterilerinin memnuniyeti en büyük sermayesidir. İnsana yatırım yaparak, müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmakta ve müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Başarının yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek dürüst, verimli, disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiği düşüncesini benimsemektedir.

Demokratik, adil ve katılımcı bir yönetim yapısına sahiptir. Tüm ilişkiler, karşılıklı yarar sağlamak amacı ile yasalara ve ahlak kurallarına uygun olarak yürütülür. Saygın, istikrarlı, güvenilir ve güçlü bir kurumdur.

Çalışanlarına önem verir. Çalışanlarına işbirliği ve dayanışmanın olduğu huzurlu bir ortam sağlayarak mesleki eğitim ve gelişimlerine olanak sağlar, başarıyı ödüllendirir.

Varlığını kuşaklar boyu sürdürmek amacı ile 15 yıllık geçmişinden, sahip olduğu misyon ve vizyondan güç alır, hatalarını değerlendirir.

Ulusal, ailevi ve manevi değerlerine sahip çıkar, topluma karşı sorumluluk duygusu taşır. Ülke ekonomisini güçlendirmek için payına düşenin en iyisini yapmayı hedefler.