Hakkımızda

Yaşamı zenginleştirmek ve paylaşmak için...

Yılın en güzel günlerini eğlenceli, huzurlu ve dinlendirici bir ortamda değerlendirebilmek için planladığınız tatilinizin Sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

15 yıldır Paradise Apart ekibi olarak Size en iyi hizmeti verirken, tercih etmiş olduğumuz prensipleri bir araya getirmeye çalıştık. Aktif, dinlendirici ve huzur verici atmosferin yaşandığı otelimizi veya romantizmin öne çıktığı Gün batımını görerek en iyilerini sadece Sizin için seçtik. Bunu yaparken amacımız misafirlerimizin fazlasıyla rahat ve mutlu olabilmelerini sağlamaktır..

Paradise Apart olarak,Tatilcilere kültür & sanat ve kent yaşamının dokusunu ve ritmini yansıtmayı hedeflerken, onları bu zengin atmosferi ve kıpır kıpır canlılığı paylaşmaya çağırıyoruz.

Paradise Apart'ta kaldığınızda, Bodrum'un kalbinde kalmış gibisiniz ve tüm eğlencelerinden faydalanabilrisiniz. İster otel, ister "self catering" apartlarımızda kalabilirsiniz. Apartlarımız mutfaklıdır. Şirket işletmesi olan Tesisimizde tüm ihtiyaçlarınız karşılanır. Apartlar geniş, rahat, konforlu ve eşyalıdır

Tüm Apartlarımız havuz manzaralıdr. Tesisimizde 18 Apart, 1 oda, Havuz, Sinek bar, Geniş dinlenme terası, 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır.

Havuz mekanımız ise, dinlenmek ve eğlenmek için ideal bir merkez. Bodrum'un meşhur gece hayatına katılmadan önce, barımızdan lezzetli bir kokteyl ile gecenize başlayabilirsiniz. 

mİSYON & VİZYON

Yeni Değerler Oluşturan Bir Misyon

Faaliyet gösterdiği Otelcilik sektörleründe, uluslararası standartlarda verdiği hizmet ve sunduğumuz müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, rekabetçi büyüme politikası ile şirketi, sektörü ve Türkiye ekonomisi için öncü olabilmek

Fark Oluşturan Bir Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ülke çapında ve uluslararası alanda farklılıklar yaratarak uzun vadeli başarılar ve kalıcı üstünlükler ile "Lider Şirket" olmak...

Sınırsız Hizmet Anlayışının Oluşturduğu Değerler

Müşterilerinin memnuniyeti en büyük sermayesidir. İnsana yatırım yaparak, müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmakta ve müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Başarının yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek dürüst, verimli, disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiği düşüncesini benimsemektedir.

Demokratik, adil ve katılımcı bir yönetim yapısına sahiptir. Tüm ilişkiler, karşılıklı yarar sağlamak amacı ile yasalara ve ahlak kurallarına uygun olarak yürütülür. Saygın, istikrarlı, güvenilir ve güçlü bir kurumdur.

Çalışanlarına önem verir. Çalışanlarına işbirliği ve dayanışmanın olduğu huzurlu bir ortam sağlayarak mesleki eğitim ve gelişimlerine olanak sağlar, başarıyı ödüllendirir.

Varlığını kuşaklar boyu sürdürmek amacı ile 15 yıllık geçmişinden, sahip olduğu misyon ve vizyondan güç alır, hatalarını değerlendirir.

Ulusal, ailevi ve manevi değerlerine sahip çıkar, topluma karşı sorumluluk duygusu taşır. Ülke ekonomisini güçlendirmek için payına düşenin en iyisini yapmayı hedefler.